سه شنبه, ۲۵ تیر , ۱۳۹۸

لوله پلی اتیلن ۶۳ میلیمتر


لوله پلی اتیلن ۶۳ میلیمتر

لوله پلی اتیلن ۶۳ میلیمتر

لوله های پلی اتیلن ۶۳ میلیمتر از انواع پر مصرف لوله های پلی اتیلن میباشند که در موارد بسیاری مورد استفاده قرار میگیرند .لوله های پلی اتیلن ۶۳ میلیمتر را در فشارهای کاری بین ۴ اتمسفر الی ۲۵ اتمسفر می‌توان هم به صورت کلاف و هم به صورت شاخه های ۶ متری تولید و عرضه نمود.

مواد مصرفی در تولید لوله های پلی اتیلن ۶۳ میلیمتر عبارتند از PE80 /PE100  که هم به صورت مواد داخلی با رنگ سفید و هم به صورت مواد وارداتی به صورت خودرنگ و مشکی. لوله های پلی اتیلن ۶۳ میلیمتر را میتوان در شاخه های  ۶ و ۱۲ متری و کلافهای ۱۰۰ متری مورد مصرف قرار داد .که توصیه میشود به جهت جوش کمتر و یکپارچگی لوله حتما از لوله هایی با کلاف ۱۰۰ متری استفاده نمایید .از لوله های پلی اتیلن ۶۳ میلیمتر در موارد مختلفی می‌توان استفاده نمود که ذیلا به تعدادی از آنها اشاره می‌کنیم.

لوله پلی اتیلن 63 میلیمتر

  1. آبیاری و کشاورز ی تحت فشار
  2. آبرسانی از یک نقطه به نقطه دیگر
  3. گازرسانی (انتقال گاز)
  4. کاورینگ کابل و خطوط فیبر نوری
  5. زهکشی

لوله های پلی اتیلن ۶۳ میلیمتر نیز مانند دیگر اقلام پلی اتیلن به جهت نوع مواد مصرفی دارای استانداردهایی جهت بهبود کار و مقاومت لوله میباشند که در لوله های پلی اتیلن به صورت یکسان در کلیه سایزها رعایت میشود که عبارتند از :

و موارد مشابه که هر کدام در شرایط مختلف یک مزیت میباشد. لوله های پلی اتیلن ۶۳ میلیمتر را همانطور که اشاره شد در موارد مختلف میتوان مورد استفاده قرار داد و از لحاظ قیمتی بسته به نوع فشار و محل مصرف میتوان در هر فشار کاری مورد استفاده قرار داد. جهت اطلاع از وزن هر متر لوله و قیمت لوله های پلی اتیلن ۶۳ میلیمتر به جدول وزن لوله های پلی اتیلن مراجعه نمایید و کلیه مشخصات لوله را اعم از وزن و ضخامت لوله در این جدول مشاهده نمایید.

 

HDPE-Pipes-Coil

جدول وزن لوله پلی اتیلن ۶۳ میلیمتر

 

مطالب پیشنهادی :

بدون نظر

    ارسال نظر

    تمامی حقوق برای پایپ مارکت محفوظ است