سه شنبه, ۲۵ تیر , ۱۳۹۸

لوله پلی اتیلن فاضلابی کاروگیت


لوله پلی اتیلن فاضلابی کاروگیت

لوله پلی اتیلن فاضلابی کاروگیت

لوله و اتصالات پلی اتیلن کاروگیت ، مصارف مختلفی در صنایع دارند. یکی از این کاربردها، استفاده از لوله پلی اتیلن در صنایع آب و فاضلاب است. همان طور که می دانیم، لوله های پلی اتیلن از مواد اولیه پلی اتیلن با گریدهای تجاری مختلف و در انواع متفاوتی ساخته می شوند؛ یکی از جدیدترین و پرکاربردترین نوع لوله پلی اتیلن، لوله پلی اتیلن کاروگیت است. این لوله ها در پروژه های آب و فاضلاب شهری و روستایی مورد استفاده قرار می گیرند.

لوله کاروگیت با استفاده از فناوری اکستروژن، و به کارگیری قالب های مخصوص ساخت و تولید لوله کاروگیت در کارخانه ها ساخته می شوند. در راه اندازی سیستم های زهکشی کشاورزی، سیستم انتقال فاضلاب های صنعتی و خانگی و در برخی موارد، سیستم تصفیه فاضلابی، همگی از لوله پلی اتیلن فاضلابی کاروگیت استفاده می شود.

لوله-کاروگیت-2400-میلیمتر-گروه-صنعتی-ایران-پایپ

مزایای لوله پلی اتیلن فاضلابی کاروگیت چیست؟

لوله پلی اتیلن فاضلابی کاروگیت، به لوله پلی اتیلن دو جداره یا لوله کاروگیت معروف است. به این معنا که جداره این لوله ها دولایه بوده و سطح داخلی آن صاف و سطح خارجی آن موجدار می باشد. ویژگی ها و خصوصیات اصلی و مهم این لوله ها عبارت است از:

 برای مطالعه پیشنهاد می‌کنیم: فشار حلقوی لوله ها کاروگیت

کاربرد های لوله پلی اتیلن فاضلابی کاروگیت

لوله کاروگیت

روش های اتصال لوله پلی اتیلن فاضلابی کاروگیت چیست؟

لوله پلی اتیلن فاضلابی کاروگیت به روش های مختلف به یکدیگر متصل می شوند. برخی از این روش ها برای لوله های کاروگیت با قطر کم و برخی دیگر برای لوله کاروگیت با قطر بالا کاربرد دارد. مهم ترین روش های اتصال لوله پلی اتیلن فاضلابی کاروگیت به شرح زیر می باشد:

نکته مهم در اتصال این نوع لوله ها این است که اگر عملیات جوشکاری و اتصال لوله با رعایت استانداردهای جوش انجام گیرد، پس از پایان پرژه هیچ گونه نشتی در خط لوله ایجاد نخواهد شد. یکی از مزایای اصلی این نوع لوله فاضلابی نیز همین مورد مهم است. به طور کلی، لوله کاروگیت، گزینه بسیار خوبی برای نصب در سیستم های انتقال فاضلاب است.

مطالب پیشنهادی :

ارسال نظر

تمامی حقوق برای پایپ مارکت محفوظ است