لوله فاضلاب شهری

لوله فاضلاب شهری

گستره مصرف لوله های پلی اتیلن در زمینه های مختلف بسار بالاتر از انواع لوله های فولادی و بتنی میباشد به طوریکه در حال حاضر بسیاری از پروژه های صنعتی و ساختمانی و به خصوص در حوزه فاضلابهای شهری لوله های پلی اتیلن را در اولویت کاری خود قرار میدهند .خصوصیات عالی و بسیار بالای این لوله ها از لحاظ هزینه های نصب ,حمل و نقل و نگهداری از مهمترین آنها میباشد.

IMG_2553

 

لوله های فاضلابی پلی اتیلن و یا باصطلاح لوله های کاروگیت دو جداره یکی از نمونه های عالی در این زمینه میباشد لوله های کاروگیت فاضلابی جهت انتقال سیالات با ماهیتهای فاضلابی و یا پسابهای صنعتی یکی از بارزترین نمونه های مصرف پلی اتیلن میباشد . این لوله ها با اتصال به روش کوپلری و یا به عبارتی نری و مادگی قابلیت تسریع بخشیدن به روند احداث پروژه ها را داشته و به سرعت نصب میگردند روش اتصال بسیار ساده میباشد و این اتصال توسط یک واشر که در کنگره دوم و یا سوم لوله نرقرار میگیرد آببندی را به طور کامل انجام میدهد و این عمل نیاز به تخصص بالایی ندارد و به راحتی امکان پذیر میباشد.

این لوله ها در سایزهای۱۱۰-۱۲۵-۱۶۰-۲۰۰-۲۵۰-۳۰۰-۴۰۰-۵۰۰-۶۰۰-به صورت کاروگیت و در سایزهای بالاتر تا سایز ۱۴۰۰ به صورت اسپیرال کاروگیت ارائه میگردد جهت خرید کلیه لوله ها با شماره های فوق تماس حاصل فرمایید .

 

[تعداد: 5    میانگین: 4/5]

۶ دیدگاه

 1. کامران نومسلمان گفت:

  با عرض سلام
  احتراما خواهسمند است دستور فرمایید کاتالوگ و قیمت لوله های کاروگیت جهت مصرف در پروژه های اداره کل نوسازی مدارس را ارسال فرمایند.

 2. ابراهیم گفت:

  با سلام شاخه ۱۴اینج چقدر درمیات

  • zm گفت:

   لوله های کاروگیت سایز ۳۵۰ میلیمتر ندارند به جای آن میتوان از لوله کاروگیت ۴۰۰ میلیمتر استفاده نمود که هر شاخه ۶ متری تقریبا ۴۸۰۰۰۰۰ ریال میگردد

 1. مهر ۱, ۱۳۹۶

  […] فاضلابهای خانگی سیستمهای فاضلاب شهری و صنعتی شبکه های آبرسانی تحت فشار و کم فشار شبکه های […]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس با ما - 02155896184