سه راه بازدید پوش فیت پلی ران

فروش کلیه لوله واتصالات پوش فیت پلی ران اتصال با بالاترین تخفیف جهت کلیه پروژه ها جهت خرید با شماره های فوق تماس بگیرید . لیست قیمت لوله و اتصالات پوش فیت پلی ران 

سراهی بازدید پوش فیت پلیران سایز  ۷۰

سراهی بازدید پوش فیت پلیران سایز  ۱۰۰

سراهی بازدید پوش فیت پلیران سایز  ۱۲۵

JJHH

استحکام و دوام سراه بازدید پوش فیت پلی ران

سراه بازدید پوش فیت پلی ران در سایزهای ۷۰، ۱۰۰، ۱۲۵ تولید می شود و بسیار محکم و بادوام است. سه راه سراه بازدید پوش فیت پلی ران ۹۰ درجه بسیار محکم بوده و در هر نوع اتصالاتی، نسبت به ضربات مکانیکی، مقاوم است. از  پلی پروپیلن ساخته شده و بسیار محکم و بادوام ساخته شده و سراه بازدید پوش فیت پلی ران به سوکتی مجهز است درون حلقه آب بندی بوده و می توان آن را بدون نیاز به سوکت اضافی به لوله یا هر اتصال دیگری وصل کرده و به راحتی از آن استفاده کرد.

سراه بازدید پوش فیت پلی ران در سایزهای ۷۰، ۱۰۰، ۱۲۵ تولید می شود

 

سراه بازدید پوش فیت پلی ران بسیار محکم و بادوام بوده و نسبت به ضربات مکانیکی و حرارتی مقاوم است. محصولات پلی ران مشهور و مشخص است و همه اهل فن این محصولات را بخوبی می شناسند.

سراه بازدید پوش فیت پلی ران بسیار محکم و بادوام است

اعتبار و دوام

حلقه آب بندی سراه بازدید پوش فیت پلی ران از معتبرترین تولیدکنندگان آلمانی است و همین ویژگی موجب شده که سراه بازدید پوش فیت پلی ران محکم  به یکی از معتبرترین محصولات ایرانی تبدیل شده است. سراه بازدید پوش فیت پلی ران به راحتی انبار و ذخیره می شود و هنگام جابجایی نیز مشکلی را ایجاد نمی کند.

سراه بازدید به راحتی نصب شده و حتی نسبت به گرما هم مقاوم است. سراه بازدید پوش فیت پلی ران محکم بوده و بنابراین مهندسین و پیمانکاران ساختمانی و تاسیساتی می توانند به راحتی از آن ها در همه اتصالات استفاده کنند. این محصول مطابق جدیدترین استانداردها ساخته شده و می تواند کلیه نیازهای مشتریان و خریداران را برطرف کند. این محصول از پلی پرو پیلن ساخته شده و به همین دلیل استحکام و دوام لازم را دارد. حتی در شرایط آتش سوزی هم از مقاومت لازم برخوردار است و به همین دلیل برای ساختمان های اداری و تجاری هم مناسب است.

 

 

 

 

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس با ما - 02155896184