جدول وزن لوله اسپیرال کاروگیت

جدول وزن لوله اسپیرال کاروگیت

لوله های کاروگیت لوله های پلی اتیلن دو جداره ای هستند، که امروزه جایگزین لوله های آهنی و پلی اتیلنی شده اند. این لوله ها از دو لایه تشکیل شده اند لایه ی بیرونی که حالت شیار دار دارد و به رنگ سیاه است و لایه ی درونی که حالت صاف و صیقلی دارد و به رنگ آبی یا زرد است که می توان به درخواست مشتری در این قسمت دوربین قرار داد و مسیر لوله را دنبال کرد. این لوله ها انقلابی بزرگ را در صنایع مختلف بوجود آورده اند.

می توان از آن ها برای زهکشی آب ناشی از طوفان و زلزله، برای کار کشاورزی و به عنوان لوله ی فاضلاب استفاده کرد و هم چنین این لوله ها مقاومت بسیار خوبی در برابر فشار دارند در حقیقت همین حالت شیار دار لوله ها باعث می شود که فشار را بیشتر تحمل کنند و مقداری از فشار به زمین منقل شود و همچنین مقاومت خوبی در برابر مواد شیمیایی ناشی از فاضلاب مانند اسید سولفوریک دارند. لوله های کاروگیت به دلیل داشتن دوده در برابر اشعه ی UV مقاوم هستند و مجموع این ویژگی ها باعث شده لوله های کاروگیت تا حدود ۱۰۰ سال دوام و ماندگاری داشته باشند.

جدول وزن لوله اسپیرال کاروگیت را در زیر مشاهده کنید:

 

[n,g

معمولا لوله های دوجداره اسپیرال کاروگیت را با قطر اسما آن ها شناسایی می کنند و براساس اندازه ی اسمی در مکان های متفاوتی می توانند به کار گرفته شوند.

لوله های کاروگیت با قطر اسمی ۱۰۰ برای فاضلاب خانگی، قطر ۱۲۵ برای فاضلاب خانگی و کابل برق، قطر ۱۶۰ فاضلاب مجتمع ها، قطر ۲۰۰ برای فاضلاب و زهکشی، قطر ۲۵۰ برای فاضلاب و زهکشی، قطر ۳۱۵ جهت فاضلاب های شهری، ۴۰۰ برای خانگی و روستایی، ۵۰۰ برای فاضلاب های شهری، ۶۰۰ برای فاضلاب آبهای سطحی و منهول مخزن‌ها و سپتیک تانک‌های پلی اتیلنی و چربی گیر، ۷۰۰ استفاده کم تری در فاضلاب دارد، ۸۰۰ برای فاضلاب و منهول‌ها و لوله‌های زهکشی و انتقال آب رودخانه‌ها بصورت ثقلی، ۱۰۰۰ برای دیواره چاه‌ها و منهول‌های دوجداره و انتقال آب بصورت ثقلی و فاضلاب کاربرد دارند.

لوله کاروگیت

لوله های کاروگیت دارای وزن بسیار سبکی هستند، و نصب و اتصال ان ها هم بسیار آسان است و براساس استاندارد ملی ISIRI14427 و بین المللی DIN8074 در بازار توزیع شده و به فروش می رسند.

شما می توانید به راحتی این لوله های کاروگیت دوجداره را به ما سفارش دهید و آن ها را در کم ترین زمان ممکن به سادگی دریافت کنید.

 

[تعداد: 1    میانگین: 4/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Call Now Buttonتماس با ما - 02155896184